Çağrı Merkezi: 0 212 532 39 81

Cvs Crystal DN 9307 1800 ML Cam Işıklı Kettle

159,00 TL
200,00 TL
%20 İNDİRİM
Stok Kodu DN 9307
Marka CVS
Stok Durumu Stoklarımızda
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

Cvs Crystal DN 9307 1800 ML Cam Işıklı Kettle

 

Geniş Isıtma Alanı

 

Ketılın 1.8 litre büyüklüğünde, geniş su ısıtma alanı mevcuttur. Evlerde, okullarda, iş yerlerinde ve restoranlarda ketıldan yararlanılabilir. Su ısıtma haznesinin geniş olması vakit kazanma açısından büyük yarar sağlar.


Otomatik Kapanma

 

Cvs Crystal imzalı ketılın otomatik kapanma özelliği mevcuttur. Böylece suyunuz ısınır ısınmaz kendisi kapanır. Sizin ketılın başında beklemenize gerek kalmaz. İstediğiniz kadar suyu ısıtıp kullanabilirsiniz.


Isıtıcının Gücü

 

2000 W değerinde ısıtma kuvveti vardır. Haznesindeki su miktarı fazla bile olsa saniyeler içinde suyunuzu kaynatır. Bulaşık, yemek, vb. amaçlarla ısıttığınız suyu kullanabilirsiniz. Mutfakta kaldığınız süreden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca elektrik faturasını çok fazla arttırmaz.

 

Emniyet Kilidi

 

Ketıl, elektrikle çalışan bir ev aleti olduğu için ciddi güvenlik önlemlerine sahip olması gerekir. Aşırı ısındığı zaman, susuz çalıştığı durumlarda, vb. sizleri uyarır. Ketılınız böyle anlarda zarar görmez. Sizlerin ve çevrenizin de zarar görmesini engeller. Çocuklu evlerde kolayca kullanılabilir.


Gövde Malzemesi

 

Camdan imal edilen gövde malzemesi sayesinde görünüş ve sağlık açısından faydalıdır. Cam haznedeki suyu kullanmak, daha iyidir.


Kaymaz Ayak

 

Ketılın kaymaz ayakları mevcuttur. Böylece tezgahın üzerinde kaymaz. Sadece işine odaklanır. Güç gösterge paneli sayesinde suyun kaynayıp kaynamadığını görebilirsiniz. Kablosuz kullanım özelliği ve 360 derece dönebilme avantajı da mevcuttur.

Yorumlar
Yorum Yap