Çağrı Merkezi: 0 212 532 39 81

Homend 9001 Ayaklı Soğutuculu Uzaktan Kumandalı Vantilatör

339,00 TL
429,00 TL
%21 İNDİRİM

Uzaktan Kumandalı 5 Yapraklı Pervane 2 Hız Ayarı Zaman Ayarı Sıcak havalardan bunaldığınız anda serinliğin kumandası elinizin altında. Ve bu modlara da hızlı orta ve yavaş hız seviyeleri tanımlanmıştır.

Stok Kodu HOMEND9001
Stok Durumu Tükendi
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün (12:00'a Kadar Verilen Siparişler)
Ürün Açıklaması

Homend 9001 Ayaklı Soğutuculu Uzaktan Kumandalı Vantilatör

 

Vantilatörünüzü gece uyurken de kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için uyumadan önce vantilatörünüzü Uyku moduna ayarlamanız yeterlidir.

 

Vantilatörünüz sizi rahatsız etmeden ve üşütmeden sabaha kadar memnuniyetle çalışır. Normal Modda İlkbahar Serinliği Saklı Vantilatörünüz Normal modunda tıpkı doğal bir rüzgar esintisi gibi çalışır. Evinizde yapay bir vantilatör fırtınasından çok doğal ortamda yüzünüze vuran dağ esintisinin farkını hissedersiniz kulağa çok hoş geliyor değil mi?

 

Vantilatörünüzün özel bir zaman ayarlayıcısı bulunur. Saatini ayarlarsanız 75 saate kadar uzun süre çalışır ve zamanlayıcısı bitince kendiliğinden kapanır. Bu sayede gece uykunuzdan uyanıp vantilatörünüzü kapatmakla uğraşmazsınız hayatınızı kolaylaştıran küçük bir dokunuş daha.

 

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

 

Vantilatörün farklı mod seçenekleri var mı?


Vantilatörünüzün iki farklı hız ayarı, iki farklı hız ayarının da kendi içinde hızlı orta ve yavaş seviyeleri bulunur. Bu sayede uyurken veya öğle sıcağında istediğiniz seviyede serinlik ayarı yapabilirsiniz.

 

Vantilatör kaç watt güçte çalışır?


Fanomen vantilatörünüz 60 watt güçte çalışır. hem bütçenizi korur hem de sıcak havayı odanızın dışında tutar

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

60 Watt
5 Yapraklı Pervane
2 Hız Ayarı
Aşırı Isınmaya Karşı Koruma
Uzaktan Kumandalı (6-8 Metre Uzaklığa Kadar)

Yorumlar
Yorum Yap