Çağrı Merkezi: 0 212 532 39 81

ThermoAD Alüminyum Döküm Granit Sütlük - Sosluk Vizon

75,00 TL
110,00 TL
%32 İNDİRİM

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ThermoAD Alüminyum Döküm Granit Sütlük - Sosluk, mutfakta vazgeçilmeziniz olacak! 8 cm derinliğe ve 1 litre hacme sahip sosluk, en uygun fiyatı ve ücretsiz kargo avantajıyla Aster stoklarında!

Stok Kodu THRSVZN
Barkod 8680196725769
Marka THERMOAD
Stok Durumu Tükendi
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

ThermoAD Alüminyum Döküm Granit Sütlük - Sosluk Vizon

 

  • Ürün Ölçüsü : 14 cm
  • Ürün Derinliği: 8 cm
  • Ürün Hacmi : 1 Litre
  • İç ve Dış Granit Kaplama

 

ÖZEL GRANİT KAPLAMA: Thermo AD ürün gamının tamamında; yüksek dayanıklılık değerlerine sahip özel granit kaplama kullanılmaktadır. Thermo AD ürünleri uzun yıllar ilk günkü görünümünü korur.

 

PFOA İÇERMEZ: Thermo AD ürün gamının tamamında; PFOA (Teflon) içermeyen yapışmaz kaplama teknolojileri kullanılmaktadır. Sağlığınız bizim için değerli.

 

2 YIL THERMO AD GARANTİSİ: Thermo AD ürün gamının tamamı; kaplama, boya ve döküm ürün gövdesi olmak üzere 3 farklı kriterde 2 yıl ThermoAD üretici firma garantisi altındadır.

 

Kusursuz mutfakların olmazsa olmazı; döküm ürünler ayrıcalıktır! Modern hatları ve yüksek kalitede üretimi ThermoAD alüminyum döküm ürünleri, demir döküm muadillerine göre %40 daha hafiftir. Isıyı uzun süre muhafaza eden kalın tabanları sayesinde kusursuz pişirme performansı sunar.

 

Bakım Önerisi: Elde Yıkama Yapınız.

Kaplama olan ürünlerin elde yıkanması ürün ömrünü uzatır.

Yorumlar
Yorum Yap